10,25

Zbiór jabłek i gruszek – sezonowa praca Holandia 2019 od sierpnia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Goes
  • Data rozpoczęcia pracy: 26.08.2019
  • Długość umowy: do 6 tygodnii
  • Opublikowany: 16 maja 2019 03:51
  • Wygasa: 17 dni, 22 godzin

Agencja „Job Service” poszukuje chętnych do sezonowej pracy w Holandii od sierpnia 2019 przy zbiorach owoców twardych – jabłek i gruszek w sadzie.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego klienta w Holandii do pracy przy zbiorze jabłek i gruszek. Oferta pracy dostępna od końca sierpnia 2019 z zakwaterowaniem, bez znajomości języka obcego.

Szukasz ciekawej pracy w sadzie na świeżym powietrzu? Jeśli tak, to sprawdź szczegóły oferty już teraz.

OPIS STANOWISKA:

• zbiór jabłek i gruszek w sadzie
• sortowanie jabłek i gruszek
• układanie zebranych owoców do skrzynek

WYMAGANIA:

• dyspozycyjność na okres od 2 do 6 tygodni
• brak lęku wysokości (możliwa praca na drabinie)
• motywacja i chęć do pracy w sadzie przy zbiorach owoców

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
• cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
• zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
• zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
• dodatki wakacyjne i urlopowe
• opiekę koordynatora w miejscu pracy
• stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym
• pomoc w organizacji wyjazdu

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Lub wyślij swoje CV na e-mail: rekrutacja@szukasz-pracy.pl

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 6675cd4308b60f35