10,40 eu /h

Zbiór malin i borówek oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka, Dronten 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Cała Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: 28.05.2018
  • Długość umowy: 1-3 miesięcy
  • Opublikowany: 26 maja 2018 08:17

Od 28-go maja poszukiwani pilnie pracownicy do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorze owoców – malin i borówek. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka obcego.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego partnera AB Job Service do pracy na stanowisku: Zbiór malin i borówek w Holandii. Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem.

STAWKA: 10,40 Euro brutto/h
TERMIN: 28.05.2018
LOKALIZACJA: Dronten

Opis stanowiska
Pierwsze kilka tygodni będzie to praca przy malinach w szklarni, a potem przy borówkach na zewnątrz (zbiór i sortowanie do pudełek)

Wymagania
dostępność na 1 – 3 miesiące
motywacja do pracy w szklarni i na zewnątrz
mile widziane doświadczenie przy zbiorze drobnych owoców tj. truskawki, maliny, borówki, porzeczki itp.

Oferujemy
legalną pracę na warunkach holenderskich
atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie tygodniowych wypłat na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), zagwarantowany do dojazd i powrót z pracy oraz ubezpieczenie
opiekę koordynatora na miejscu
kompleksowa obsługa kandydata i przygotowanie do wyjazdu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem w Kaliszu:
ul. Babina 14, 62-800 Kalisz
tel. 627570359
Można aplikować poprzez wysłanie CV na adres mailowy info@szukasz-pracy.pl

ID ogłoszenia: 7625b042389b3c68