do 8,80€

Zbiór pieczarek dam pracę w Holandii od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Boekel
  • Opublikowany: 22 stycznia 2016 00:18

Pieczarkarnia z miejscowości Boekel poszukuje osób do podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pieczarek oraz ich pielęgnacji. Wymagania to m.in. minimum 6-miesięczne doświadczenie.

Od lat współpracująca z polskimi pracownikami, solidna i ciągle rozwijająca się firma Champiberg w Boekel poszukuje od zaraz osób z doświadczeniem przy zbiorze pieczarek.

Główne obowiązki:
– zbiór i segregacja pieczarek

Wymagania:
– 6 miesięczne doświadczenie w pracy przy zbieraniu pieczarek
– praca w weekendy
– elastyczność i dyspozycyjność
– dokładność i precyzja
– odpowiedzialność i motywacja do pracy

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Pełny etat (+/- 40-45 h)
– brutto wynagrodzenie – 8,80 € za godzine
– zakwaterowanie, koszt – 70 € za tydzien
– możliwość darmowego korzystania z roweru
– 1 dzien wolny w tygodniu
– oferujemy pomoc przy uzyskaniu holenderskiego ubezpieczenia zdrowotnego, około 80 € na miesiąc (obowiązkowe w NL)
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna
– praca w miłym zespole

Zapewniamy pracę od zaraz na czas określony z możliwością przedłużenia kontraktu. Kontrakt w języku holenderskim (na życzenie w języku polskim)
Znajomość języków obcych nie jest wymagana (mile widziana)

Wynagrodzenie:
– stawka dla osób od 23 roku życia – 8,80€ brutto za godzinę
– dla osób poniżej 23 roku życia obowiązują stawki wiekowe (wysoka wydajność – stawka nawet do 8,80€ brutto za godzinę)
– bonusy

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres:
contact@champiberg.nl

ID ogłoszenia: 68856980a467896a