10,71 € brutto/h

Zbiór porzeczki czerwonej sezonowa praca w Holandii, Schalkwijk 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Schalkwijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 21-06-2021
  • Długość umowy: 31-12-2021
  • Opublikowany: 17 czerwca 2021 00:33

Na plantacji w Schalkwijk ze znajomością języka angielskiego oferta sezonowej pracy w Holandii 2021 przy zbiorach owoców porzeczki czerwonej. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy przy zbiorze porzeczki (zadaszenia foliowe).

Praca w Holandii u jednego z naszych zagranicznych klientów.

Interesuje Cię praca sezonowa lub na wakacje? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Ta oferta pracy będzie dla Ciebie idealna!

Zakres obowiązków:

naciąganie folii na zadaszenia nad uprawą
możliwość wykonywania innych prac przy uprawie oraz zbiorach porzeczek
Oczekujemy od kandydata:

dyspozycyjności do podjęcia pracy na dłuższy wymiar czasowy (około 6 miesięcy)
motywacji i gotowości do wykonywania pracy fizycznej
mile widziany język angielski na poziomie komunikatywnym
mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B (nie wymagane od wszystkich kandydatów)
dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy
precyzji przy wykonywanej pracy ze względu na delikatną strukturę owoców

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy
pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 35760c9c6972672e

error: Kopiowanie zabronione!