9,82 Eur brutto/h

Zbiór truskawek szklarniowych sezonowa praca w Holandii od zaraz bez języka 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 marca 2019 04:45

Od zaraz poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach truskawek szklarniowych (wiszących). Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowanie zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 9,82 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, która polega na zbieraniu truskawek szklarniowych;
  • wykonywanie prostych prac w szklarni;
  • wyciąganie kwiatków.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy przy zbieraniu truskawek albo innych owoców miękkich;
  • zręczność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • możliwość stałych wyjazdów zagranicznych.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • dodatek urlopowy nie tylko holenderski, ale również polski;
  • atrakcyjne warunki finansowe wypłacane w Euro, które jest wyższe o około 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu;
  • pomoc polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego;
  • możliwość zdobycia zarówno doświadczenia, jak i nowych umiejętności w środowisku międzynarodowym.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

contrain.pl/oferty-pracy/zbior-truskawek-szklarniowych-wiszacych/#zbir-truskawek-szklarniowych-wiszcych-8211-praca-w-holandii

ID ogłoszenia: 5205c716d4649085