10,66 euro brutto

Zbiory pieczarek sezonowa praca w Holandii bez języka od zaraz, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: VENLO
  • Data rozpoczęcia pracy: po ustaleniu z pracodawcą
  • Długość umowy: po ustaleniu z pracodawcą
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 00:39

Na minimum 6 miesięcy propozycja podjęcia sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka przy zbiorach pieczarek w rejonie Venlo. Zatrudnienie od zaraz jest możliwe.

Opis stanowiska:
• praca polega na zbieraniu pieczarek, które rosną na regałach, na hali produkcyjnej,
• pakowanie do pudełek po 500g bądź czarnych skrzynek,
• Praca na wysokości 4 metrów,
• Nie jest wymagana znajomość języka
• Najkrótszy okres kontraktu to 6 miesięcy.

Wymagania
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• Dobra kondycja fizyczna,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Sumienność, dokładność, chęć do pracy,
• Mile widziane doświadczenie przy zbieraniu pieczarek, truskawek itp
Oferujemy
• podstawowa stawka 10,66 euro brutto/h (ok. 1000 – po odliczeniu kosztów zakwaterowania),
• praca 7 dni w tygodniu (45-55 h tygodniowo, 2 dni wolne w tygodniu)

• rozpoczęcie pracy między 6:00 a 7:00 ,
• wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca,
• Bonus za wyrobienie normy powyżej 25 kg

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego :

+48 515 909 954

ID ogłoszenia: 5895fb63476aa902

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Creator
  • Zarejestrowany od: 19 listopada 2020

Inne przedmioty dodane przez Creator

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Creator »