w euro

Zbiory-ścinanie papryki szklarniowej sezonowa praca w Holandii od zaraz bez języka obcego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 16 września 2021 00:42

Agencja rekrutacyjna dla swojego kontrahenta poszukuje chętnych do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach – ścinaniu papryki szklarniowej.

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.
KRAZ 273

Opis stanowiska:
-ścinanie papryki nożykiem -wszystkie kolory,
– czyszczenie szklarni oraz sadzenie nowych sadzonek).
Szklarnie znajdują się w okolicach Bleiswijk- posiadają 15 lokalizacji.
Zapraszamy także osoby z własnym zakwaterowaniem!

Wymagania:
– doświadczenie w pracach związanych ze ścinaniem papryki bądź pomidorów,
– chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,
– chęć do prac fizycznych- musisz dobrze czuć się w takich pracach i być na nie przygotowany,
– mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!

Oferujemy:
– duża ilość godzin,
– pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii)
– opiekę polskiego koordynatora,
– ubezpieczenie,
– wypłaty tygodniowe,
– zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,
– dodatki zmianowe, wakacyjne!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu
pod numerem 77 474 68 08 Aneta
bądź mailowo praca@flexcraft.pl
Jeśli uważasz, że ta oferta nie jest dla Ciebie zadzwoń, a razem znajdziemy pracę idealną!

ID ogłoszenia: 4116141b4019007b