10.05

Zbiory truskawek w szklarni bez języka dam sezonową pracę w Holandii 2020 Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: 14.05
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2020 22:33

Także bez znajomości języka od zaraz propozycja podjęcia sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach truskawek szklarniowych w rejonie miasta Tilburg.

Praca przy zbiorze truskawek od zaraz! Bez znajomości języka! Szukasz pracy od zaraz? Mamy coś dla Ciebie! Dla naszego klienta w miejscowościach Haaren (5430), Leende (5555), Reusel/Bladel (5540) poszukujemy osób do pracy przy zbiorze truskawek w szklarni.

Start pracy: 13-04-2020. Przyjazd na lokację/lub do biura w Tilburgu: do piątku 10.04

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy (nie wymagane)
Prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:
Zbieranie truskawek
Obcinanie kwiatków i listków
Inne prace szklarniowe
Praca głównie na szklarni w pozycji stojącej

Oferujemy:
Stawkę €10,05 brutto/h + 8% dodatek wakacyjny + 8% dodatek urlopowy
Dodatki eksterytorialne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Ubezpieczenie i zakwaterowanie (odpłatnie)

lub na naszej stronie: https://bit.ly/3aIBKvE

ID ogłoszenia: 2085e86fa4ba3ce4