Do uzg.

Zieleń miejska fizyczna praca w Holandii dla ogrodnika od kwietnia 2023, Nieuw-Vennep

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuv Vennep
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: dłuższy okres czasu
  • Opublikowany: 16 marca 2023 00:47

Od kwietnia 2023 w Nieuw-Vennep propozycja fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie ze znajomością języka przy pielęgnacji terenów zielonych związane z koszeniem trawy, przycinaniem krzewów etc.

Stanowisko: pracownik zieleni miejskiej
Miejsce pracy: Holandia: Nieuw -Vennep/ Amstelveen/ Haarlem / Alkmar/

Zakres obowiązków:
 – koszenie trawy ,
 – przycinanie krzewów,
 – sadzenie krzewów
 – renowacja nawierzchni.
Oferujemy:

 -pracę w małej dobrze zorganizowanej firmie
 -pracę fizyczną na świeżym powietrzu samodzielnie lub w grupie
 -darmowy transport do pracy
 -pracę na dłuższy okres czasu do późnej jesieni
 -wypłata co tydzień na Twoje konto
Oczekiwania:

 – mile widziane doświadczenie jako ogrodnik
 – mile widziane prawo jazdy i komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta pracy nie zwlekaj – ilość miejsc jest ograniczona!
Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Dominika +48 570 901 033- możesz wysłać sms o treści „zieleń miejska”
Kamila: +48 570 901 414

ID ogłoszenia: 2806412ffc8209eb