400-550€ NETTO/tyg.

Zrywanie tulipanów ogrodnictwo praca w Holandii bez języka od marca 2022 Hillegom

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hillegom
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.03.2022
  • Długość umowy: bezterminowa
  • Opublikowany: 7 lutego 2022 00:23

Począwszy od marca 2022 w miejscowości Hillegom możliwa do podjęcia praca w Holandii przy zrywaniu tulipanów. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka obcego!

Od marca potrzebujemy pracowników do zrywania tulipanów na polu oraz do pracy na hali❗?

Na polu praca polega na zrywaniu tulipanów, które później trafiają na hale, gdzie tworzone są z nich bukiety do dalszej wysyłki. ?

Przewidujemy baaardzo dużo godzin❗⏱?
? Zarobki tygodniowo NETTO, po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia, wąchają się między 400-550€.???

Dla osób, które przepracują cały sezon, przewidujemy zwrot kosztów zakwaterowania o prawie połowę❗?

Zainteresowany/a❓
? Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://readysteadygo.pl/aplikuj/ ?

? Możesz przyjechać z partnerem/partnerką lub całą paczką znajomych! ?

Miejscowość: Hillegrom ??

➡️ Obowiązki:
– zrywanie tulipanów
– kontrola jakości
– tworzenie bukietów
– pakowanie kwiatów
– przygotowywanie zamówień

➡️ Wymagania:
– dostępność na ok. 3 miesiące
– brak przeciwskazań do pracy na polu i na zewnątrz
– motywacja do pracy z dużą ilością godzin
– mile widziany język angielski
prawo jazdy – dodatkowy atut

Chciałbyś dowiedzieć się więcej❓
Zadzwoń do nas:
+48 884-288-884

ID ogłoszenia: 66861fe55c13e56f

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez READY_STEADY_GO

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez READY_STEADY_GO »