450-480 EURO/tydz.

Zwolle dam pracę w Holandii od zaraz na budowie dla malarzy

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 23/04/2019
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2019 03:55

Ciekawa propozycja pracy w Holandii od zaraz na budowie w rejonie Zwolle dla doświadczonych malarzy. Zatrudnienie przy malowaniu ścian, drzwi oraz ram okiennych.

Dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisku: Malarzy

Miejsce pracy: Sittard, Zwolle

Obowiązki:

– Malowanie ścian, drzwi i ram okiennych
– Przygotowywanie powierzchni do malowania
– Oczyszczanie powierzchni przed malowaniem
– Konserwowanie
– Impregnacja powierzchni
– Szpachlowanie

Wymagania:

– doświadczenie na w/w stanowisku poświadczonego właściwą dokumentacją
– doświadczenia w charakterze malarza zewnętrznego min. 3 lata
– doświadczenia w malowaniu ścian i fasad, ram, futryn, okien i drzwi
– gotowość do podjęcia zatrudnienia w wyznaczonym terminie
– gotowość do długotrwałego zatrudnienia
– znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym

Oferujemy:

– Holenderską umowę o pracę
– Darmowe zakwaterowanie
– Ubezpieczenie zdrowotne
– Płatny urlop
– Miejsce pracy maks. 35km od miejsca zakwaterowania
– Praca w oparciu o zasady NBBU – Holenderskiego Związku Pośrednictwa Pracy
– Wynagrodzenie netto za godzinę pracy: 11,25 – 12 euro/h

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe kryteria proszone są o wysłanie CV w j. polskim oraz w jednym z w/w języków w tytule wpisując: MALARZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Forbis Sp. z o.o. Sp. K (KRS 0000652679) z siedzibą w Strzelcach Opolskich, adres: ul. Gogolińska 2, (47-100), Strzelce Opolskie, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

ID ogłoszenia: 1765cb6dfe9cc43f