15,50 brutto +mieszkanie

Bez języka oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz jako żywa maskotka, Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czerwiec-sierpień
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 maja 2024 15:45
  • Wygasa: 12 dni, 18 godzin

Od zaraz poszukiwane osoby do tymczasowej, fizycznej pracy w Holandii na stanowisku żywej maskotki. Zatrudnienie bez znajomości języka do końca sierpnia 2024 z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Stanowisko: żywa maskotka

Miejsce: Amsterdam

Zarobki: 15,50 brutto/h +zakwaterowanie darmowe

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz (II połowa maja)

Zadania:

  • Pełnienie roli żywej maskotki na wydarzeniach, imprezach firmowych, festynach, itp.
  • Interakcja z gośćmi, rozdawanie ulotek, robienie zdjęć z uczestnikami wydarzeń.
  • Zapewnienie rozrywki i atrakcji dla dzieci i dorosłych.
  • Nie jest wymagana konwersacja, dlatego znajomość języka nie jest konieczna.

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie i zdolność do pracy w interakcji z ludźmi.
  • Wytrzymałość fizyczna i gotowość do pracy na zewnątrz, także w różnych warunkach pogodowych.
  • Brak konieczności znajomości języka holenderskiego (angielski mile widziany dla własnej wygody).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15,50 EUR/h brutto.
  • Zatrudnienie od zaraz do końca sierpnia 2024 roku.
  • Darmowe zakwaterowanie na miejscu.
  • Możliwość pracy na różnorodnych wydarzeniach i imprezach w sercu Amsterdamu.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.
  • Idealna oferta dla studentów, maturzystów na okres wakacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na poniższy adres e-mail, z dopiskiem:

„Żywa maskotka Amsterdam 2024″

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 11666340481a3783

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!