15,75 € brutto/h

Bez języka sezonowa praca Holandia od zaraz przy zbiorach szpinaku i rukoli w Lierop

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lierop
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: sezon 2024
  • Opublikowany: 10 czerwca 2024 15:35
  • Wygasa: 1 dzień, 18 godzin

Pracodawca z Lierop szuka od zaraz osób do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie dla pracowników bez znajomości języka przy zbiorach szpinaku i rukoli. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lierop.

Wynagrodzenie: 15,75 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy uprawie szpinaku i rukoli na zewnątrz;
  • zbieranie warzyw;
  • otwieranie skrzynek, aby plon mógł do nich spaść;
  • układanie zapełnionych skrzyń (ważą około 5 kg) na palecie;
  • wykonywanie prac produkcyjnych w godzinach popołudniowych – pakowanie, czyszczenie warzyw, sprawdzanie jakości i rozkładanie pudełek kartonowych oraz skrzynek, a następnie układanie ich na paletach.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z podstawową znajomością języka angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę na jednej zmianie;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

Źródło: contrain.pl/oferty-pracy/holandia-zbior-szpinaku-warzyw-lisciastych-oraz-praca-produkcyjna/

ID ogłoszenia: 861665476ec2fab7

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!