17,06 € brutto/h

Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz na magazynie – mroźni w Deventer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deventer
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 maja 2024 11:07

Ze zorganizowanym zakwaterowaniem do podjęcia praca w Holandii dla magazynierów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Deventer od zaraz na magazynie z mrożonymi warzywami i produktami mięsnymi.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Deventer.

Wynagrodzenie: 17,06 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na magazynie z mrożonymi warzywami i produktami mięsnymi;
  • kompletowanie zamówień za pomocą EPT w systemie voice i na podstawie listy;
  • zbieranie artykułów oraz układanie ich na paletach;
  • sprawdzanie jakości na różnych etapach.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • chęć pracy na samodzielnym stanowisku;
  • atutem będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dodatki od 25 do 100%;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • pracę na dwie zmiany;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z systemem SNF – pokoje maksymalnie dwuosobowe;
  • ubezpieczenie;
  • dojeżdżanie do pracy rowerem lub samochodem;
  • pomoc koordynatorów;
  • wsparcie w organizacji przejazdu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

klaudia.seyfried@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48775457575

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-039169-pracownik-magazynowy-mrozni/

ID ogłoszenia: 876664b540c6d1d5

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!