530 € netto/tydz.

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na budowie wykończenia-remonty 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 maja 2024 15:41
  • Wygasa: 1 dzień, 3 godzin

Przy remontach i wykończeniach potrzebni od zaraz budowlańcy do pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka na budowie. Zakwaterowanie darmowe zostanie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: od 530 € netto na tydzień (40 godzin pracy).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prace wykończeniowe budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej;
  • montowanie sufitów, ścianek działowych, a także oświetlenia, podłóg i wykładzin;
  • realizowanie wykończeniowych prac malarskich.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia jako pracownik budowlany;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • certyfikat VCA (przy braku gotowości do wyrobienia);
  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zwrot kosztów za transport do 0,23 €/km – dotyczy pracowników z własnym samochodem;
  • wypłatę raz na tydzień;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość organizacji darmowego transportu razem z karta paliwową na dojazdy do pracy;
  • opcję stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF – jednoosobowy pokój z dostępem do wi-fi;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • kontrakt holenderski, który jest zgodny z układem zbiorowym pracy NBBU CAO;
  • bonus za polecenie pracownika w wysokości do 750 € brutto.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz na stronie:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-ogolnobudowlany-holandia,oferta,10557002

ID ogłoszenia: 29166277ab58a313

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!