16,25 €/h +zakwaterowanie

Dla par Holandia praca bez znajomości języka na produkcji czekolady od zaraz w fabryce z Hagi

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2024 16:10
  • Wygasa: 12 dni, 3 godzin

Fabryka czekolady z Hagi poszukuje od zaraz chętnych lub pary do pracy w Holandii na produkcji słodyczy. Zatrudnienie bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Liczba miejsc: 4 (lub 2 pary)

Start: ASAP

Zarobki: od 16,25 euro/h brutto bez stawki wiekowej

Umowa: na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w procesie produkcji czekolady, w tym mieszanie składników, formowanie i pakowanie gotowych produktów.
  • Dbanie o wysoką jakość wyrobów zgodnie z wymaganiami firmy.
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy, z zachowaniem zasad higieny.

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia fizycznej pracy w środowisku produkcyjnym, wykazując wysoką wytrzymałość.
  • Brak wymogu znajomości języków obcych, oferta dostępna dla osób bez doświadczenia międzynarodowego.
  • Zręczność manualna i precyzja w wykonywaniu zadań.
  • Otwartość na naukę i rozwój umiejętności w produkcji słodyczy.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: Od 16,25 euro/godz. brutto, niezależnie od wieku.
  • Darmowe zakwaterowanie przez cały okres umowy, zapewniające komfortowe warunki mieszkaniowe.
  • Legalne zatrudnienie na 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia, również dla par, co gwarantuje stabilność pracy.
  • Pracę w renomowanej fabryce czekolady z ugruntowaną pozycją na rynku, oferującą solidne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia w branży spożywczej i rozwoju kariery zawodowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na poniższy adres e-mail, z dopiskiem:

„Produkcja czekolady Haga 2024″

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 90466620dd9ba844

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!