16,50 brutto+mieszkanie

Dla par praca Holandia bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz Amsterdam 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do końca lipca 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 maja 2024 14:06

W Amsterdamie od zaraz tymczasowa praca w Holandii do końca lipca 2024. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Darmowe zakwaterowanie dostępne na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Amsterdam

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4 (lub 2 pary)

Zarobki: od 16,50 €/h brutto

Umowa tymczasowa: do 31.07.2024

Zakres obowiązków:

  • Precyzyjne pakowanie słodyczy do zestawów promocyjnych zgodnie z instrukcjami, w tym pakowanie zestawów na wakacje i Euro 2024.
  • Staranna etykietowanie i pakowanie gotowych produktów, dbając o ich estetykę i zgodność z wymaganiami klientów.
  • Przepakowywanie niesprzedanych artykułów.

Wymagania:

  • Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe, ale ważne jest zaangażowanie i entuzjazm do pracy.
  • Zdolność do efektywnej współpracy w zespole.
  • Otwartość na osoby bez znajomości języka niderlandzkiego.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym, motywującym do wydajnej pracy.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez cały okres zatrudnienia.
  • Stabilne zatrudnienie na okres do końca lipca 2024 roku.
  • Możliwość pracy zarówno dla par, jak i pojedynczych osób.
  • Wsparcie w załatwianiu formalności związanych z zatrudnieniem i zakwaterowaniem.
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres email z dopiskiem „pakowanie słodyczy Amsterdam 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 272664fa1fc82754

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!