16,25 €/h +mieszkanie

Holandia praca dla par przy pakowaniu czekoladek od zaraz bez języka w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 maja 2024 15:43
  • Wygasa: 17 dni, 15 godzin

Producent słodyczy z Amsterdamu poszukuje pakowaczy lub pary do pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka dostępne od zaraz przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie darmowe na miejscu zapewnione!

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Amsterdam

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 16,25 €/h

Zadania:

  • Pakowanie czekoladek na linii produkcyjnej zgodnie z wytycznymi i standardami jakościowymi firmy
  • Etykietowanie i sortowanie opakowań gotowych produktów
  • Monitorowanie procesu pakowania w celu zapewnienia odpowiedniej jakości słodyczy
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku po zakończonej zmianie

Wymagania:

  • Mile widziane są osoby bez doświadczenia zawodowego, gotowe do nauki i podjęcia pracy na linii produkcyjnej
  • Dyspozycyjność do pracy na zmiany oraz elastyczność w podejściu do godzin pracy
  • Motywacja do pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym
  • Niewymagana znajomość języka obcego
  • Umiejętność pracy w tempie oraz dokładności w wykonywanych zadaniach

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 16,25 €/h
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży spożywczej oraz zdobycie cennego doświadczenia w pracy produkcyjnej
  • Darmowe zakwaterowanie na miejscu zapewnione przez pracodawcę
  • Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Amsterdamu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „pakowanie czekoladek Amsterdam 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 977663d27187f8f0

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!