13,44 € brutto/h

Od zaraz dam pracę w Holandii bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 marca 2024 10:12

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w Oss dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 13,44 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o jakość produktów, a także o porządek i bezpieczeństwo na linii produkcyjnej;
  • pakowanie znanych oraz markowych kosmetyków;
  • składanie i układanie kartonów;
  • wkładanie produktów do pudełek;
  • układanie opakowań na taśmie i paletach;
  • pracownik będzie też foliował palety;
  • sprawdzanie jakości.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z językiem angielskim;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz na pełny etat;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej i ciągłego doskonalenia się;
  • zdolność do pracy w międzynarodowym zespole.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatki za pracę zmianową;
  • pracę na dwie zmiany;
  • możliwość rozwijania się;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • możliwość rozpoczęcia nauki języka holenderskiego;
  • legalne zatrudnienie;
  • kontrakt holenderski;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

praca@hobij.pl albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 415 32 04 lub poprzez stronę:

www.hobij.pl/aplikacja-o-prace?vacancy=vacancies-347-C

źródło: www.hobij.pl/oferty-pracy/production/packing-employee

ID ogłoszenia: 65565e99da2f288f

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!