15,50 brutto +mieszkanie

Od zaraz fizyczna praca Holandia bez języka jako żywa maskotka w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czerwiec-sierpień
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 czerwca 2024 15:34
  • Wygasa: 10 dni, 2 godzin

Od zaraz na wakacje 2024 tymczasowa, fizyczna praca w Holandii jako żywa maskotka. Zatrudnienie bez znajomości języka w Amsterdamie dla studentów z zakwaterowaniem darmowym na cały okres współpracy.

Stanowisko: żywa maskotka

Miejsce: Amsterdam

Zarobki: 15,50 brutto/h +zakwaterowanie darmowe

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz (czerwiec)

Obowiązki:

  • Wcielanie się w rolę żywej maskotki na różnego rodzaju wydarzeniach, imprezach firmowych oraz festynach.
  • Interakcja z uczestnikami, rozdawanie ulotek, robienie zdjęć z gośćmi.
  • Zapewnienie rozrywki dla dzieci i dorosłych.
  • Brak konieczności rozmowy, dlatego znajomość języka nie jest wymagana.

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy z ludźmi.
  • Dobra kondycja fizyczna i gotowość do pracy na świeżym powietrzu w różnych warunkach pogodowych.
  • Znajomość języka holenderskiego nie jest wymagana (mile widziana znajomość angielskiego).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15,50 EUR brutto/godzina.
  • Zatrudnienie od zaraz do końca sierpnia 2024 roku.
  • Darmowe zakwaterowanie na czas pracy.
  • Praca na różnorodnych wydarzeniach i imprezach w samym sercu Amsterdamu.
  • Przyjazna atmosfera pracy i wsparcie zespołu.
  • Doskonała oferta dla studentów i maturzystów na okres wakacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na poniższy adres e-mail, z dopiskiem:

„Żywa maskotka Amsterdam 2024″

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 385665876cdecea0

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!