14,00 € brutto/h

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka produkcja czekoladek w Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 maja 2024 12:36
  • Wygasa: 1 dzień, 19 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji czekoladek. Zatrudnienie w fabryce z Oss dla pracowników produkcji bez znajomości języka niderlandzkiego. Pracodawca oferuje możliwość podjęcia współpracy na pełny etat.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 14,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych zadań przy produkcji czekoladek;
  • składanie oraz napełnianie dużych boksów już zapakowanymi czekoladkami;
  • układanie skrzynek na paletach oraz uszczelnianie ich;
  • sprawdzanie jakości produktów na linii produkcyjnej;
  • kontrolowanie działania maszyn.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pełny etat.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz dostępny na stronie:

www.workforce.pl/oferty-pracy/pakowanie-czekoladek/

ID ogłoszenia: 1786654730fab808

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!