16,50 brutto+mieszkanie

Od zaraz Holandia praca dla par na magazynie AGD-RTV bez języka w Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 maja 2024 16:44
  • Wygasa: 19 dni, 16 godzin

Hurtownia z Oss poszukuje osoby lub pary do pracy w Holandii na magazynie sprzętu RTV/AGD. Ogłoszenie dostępne bez znajomości języka od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: order picker

Miejsce: Oss

Zarobki: 16,50 €/h brutto +mieszkanie na pierwsze miesiące, po tym okresie podwyżka do 17,50 i stała umowa

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz

Zadania i obowiązki pracownika:

  • Kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi i standardami firmy
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki oraz pakowanie ich zgodnie z procedurami magazynowymi
  • Obsługa urządzeń magazynowych, takich jak wózki widłowe lub ręczne, w celu przemieszczania towarów po magazynie
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania pracodawcy:

  • Brak doświadczenia zawodowego na magazynie nie jest przeszkodą
  • Gotowość do pracy na zmiany oraz elastyczność w podejściu do godzin pracy
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi magazynowych (mile widziane doświadczenie z wózkami widłowymi)
  • Komunikatywność oraz zdolność do pracy w zespole
  • Brak znajomości języka niderlandzkiego

Oferujemy następujące korzyści:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 16,50 €/h brutto z możliwością podwyżki po okresie próbnym
  • Darmowe zakwaterowanie na pierwsze miesiące zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia stałego zatrudnienia po okresie próbnym
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie zlokalizowanej w Oss

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„Magazyn RTV-AGD Oss 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 780663d2a4e29e95

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!