15,85 €/h +zakwaterowanie

Oferta pracy w Holandii przy pakowaniu perfum bez języka od zaraz, Rotterdam 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do końca lipca 2024
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2024 16:06
  • Wygasa: 12 dni, 2 godzin

Od zaraz do końca lipca 2024 w Rotterdamie tymczasowa praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu perfum i kosmetyków w nowe opakowania. Zakwaterowanie darmowe na cały okres zatrudnienia oraz bezpłatny transport do pracy firmowym busem.

Start: od zaraz

Zarobki: 15,85 €/h brutto +dodatki, premie

Miejsce: Rotterdam

Liczba miejsc: 4

Umowa: do końca lipca 2024

Obowiązki:

Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie i przepakowywanie kosmetyków (głównie perfum) do nowych opakowań oraz foliowanie lub tworzenie zestawów kosmetycznych (np. perfumy + żel pod prysznic).

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie 15,85 €/h brutto z możliwością premii i dodatków
  • Bezpłatne zakwaterowanie na cały okres zatrudnienia
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Pełny etat na okres trwania umowy

Wymagania:

  • Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy
  • Dyspozycyjność do końca lipca 2024
  • Chęć nauki i zdolność szybkiego przyswajania nowych umiejętności
  • Umiejętność pracy zespołowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„pakowanie perfum Rotterdam 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

ID ogłoszenia: 2966620fe103bba

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!