2531 - 3164 € brutto

Ogrodnictwo Holandia praca bez języka pracownik szkółki z kwiatami, Helenaveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helenaveen
  • Data rozpoczęcia pracy: 13-5-2024
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 6 maja 2024 00:32
  • Wygasa: 16 dni, 7 godzin

W ogrodnictwie również bez znajomości języka dostępna od zaraz ciekawa praca w Holandii na terenie Helenaveen jako pracownik szkółki z kwiatami. Zakwaterowanie odpłatne będzie zorganizowane.

Duża szkółka z kwiatami w Holandii zajmująca się uprawą goździków zaprasza do składania CV. Praca od zaraz w Holandii, 40+ godzin/tydzień!

Obowiązki
montaż wózków do przewozu kwiatów;
pakowanie i układanie kwiatów oraz przygotowywanie ich do wysyłki;
inne prace w szklarni i na zewnątrz.

Wymagania
sprawność fizyczna pozwalająca na wykonywanie tego rodzaju pracy;
chęci do pracy.
gotowość do pracy od zaraz

Oferujemy
atrakcyjne wynagrodzenie
prace na pełen etat oraz możliwość nadgodzin (160-200 godzin)
pomoc koordynatora na miejscu

Dane bezpośrednie do kontaktu:

mobile +48 734 141 746

email paulina.cwiek@intraservis.pl

ID ogłoszenia: 5346638afcdd696f

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Intraservis
  • Zarejestrowany od: 18 września 2023

Inne przedmioty dodane przez Intraservis

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Intraservis »

error: Kopiowanie zabronione!