15,75 € brutto/h

Praca Holandia bez znajomości języka przy kwiatach w ogrodnictwie od zaraz Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 30 maja 2024 14:05
  • Wygasa: 3 godzin, 3 minut

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Eindhoven bez znajomości języka przy kwiatach doniczkowych oraz ogrodowych – sadzenie, pielęgnowanie i przycinanie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Eindhoven.

Wynagrodzenie: 15,75 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sadzenie oraz pielęgnowanie roślin doniczkowych i ogrodowych;
  • zajmowanie się sadzeniem maszynowym;
  • dbanie o kwiaty w szklarni i na dworze;
  • przycinanie roślin;
  • wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie także bez znajomości języka i doświadczenia;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • dodatek za pracę w niedzielę +25%;
  • legalną pracę;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • polską umowę o pracę tymczasową;
  • pomoc w organizacji przejazdu do/z/na terenie kraju;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularz na stronie:

Źródło: contrain.pl/oferty-pracy/praca-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach/

ID ogłoszenia: 953664b5e1360fd3

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!