15,75 € brutto/h

Praca Holandia bez znajomości języka przy kwiatach w ogrodnictwie od zaraz Weert

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Weert
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: min. 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 czerwca 2024 15:31
  • Wygasa: 7 dni, 2 godzin

Przy kwiatach i roślinach doniczkowych potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Holandii. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Weert bez znajomości języka niderlandzkiego. Pracodawca zapewnia pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Weert.

Wynagrodzenie: 15,75 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnowanie kwiatów i roślin doniczkowych, czyli przesadzanie, pielenie oraz podlewanie i nawożenie;
  • naklejanie etykiet i przygotowywanie kwiatów do wysłania;
  • wykonywanie prostych prac porządkowych w hali i szklarni;
  • praca na hali oraz w szklarni i na polu.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy minimum na pół roku;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalną pracę do podjęcia od zaraz;
  • tymczasową umowę o pracę;
  • zatrudnienie bez wiekówki;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez formularz dostępny na stronie:

Źródło: contrain.pl/oferty-pracy/praca-przy-kwiatach-doniczkowych-w-holandii/

ID ogłoszenia: 645665481614b2ae

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!