Do uzg.

Pracownik produkcji ciastek bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz, Ochten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ochten
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: min 6 mcy
  • Opublikowany: 6 maja 2024 00:52
  • Wygasa: 16 dni, 8 godzin

Fabryka z Ochten poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Holandii. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka przy produkcji ciastek – sortowanie, pakowanie, kontrola jakości.

Miejscowość: Ochten , Holandia

Obowiązki:

Pakowanie ciasteczek na linii
Sortowanie ciasteczek
Kontrola jakości

Wymagania:

odpowiedzialność
motywacja do pracy
prawo jazdy nie jest wymagane!

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
Konkurencyjne wynagrodzenie z premiowaniem za zaangażowanie
Przyjazną atmosferę pracy
Skontaktuj się z nami pod numerem

Kamila +48570901414

Dołącz do zespołu, gdzie Twoje doświadczenie i zaangażowanie są doceniane!

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450)
więcej ofert – www.klaverteam.com

ID ogłoszenia: 8806638c4a73da6a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!