123.00

Produkcja świeżych posiłków dam pracę w Holandii od zaraz, Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Min. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 16 maja 2024 00:12
  • Wygasa: 25 dni, 6 godzin

Fabryka spożywcza z Dronten poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia pracy w Holandii przy produkcji gotowych dań. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Interesuje Cię praca na terenie Holandii? Klaver Team ma dla Ciebie propozycje!
Zadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Dronten, Holandia

Oferujemy:
• umowa o pracę w dobrze prosperującej firmie
• atrakcyjne stawki i wypłaty w systemie tygodniowym
• dodatki za prace na różnych zmianach

Wymagania:
– zmotywowanie i gotowość do podjęcia pracy
– prawo jazdy będzie atutem
– znajomość języka angielskiego będzie atutem

Zakres obowiązków:
– przygotowanie warzyw do produkcji sałatek
– krojenie warzyw
– przygotowanie sałatek
– pakowanie gotowych produktów

Jesteś zainteresowana? Skontaktuj się z nami!
Wiktoria +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Daria +48 577 901 944

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver sp. z o.o. ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)

ID ogłoszenia: 951664472a0b0749

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!