16,25-18,25 €/h +mieszkanie

Przy produkcji kosmetyków praca Holandia bez znajomości języka od zaraz fabryka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 maja 2024 14:12

Fabryka kosmetyków do ciała z Venlo poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Holandii na produkcji. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym dostępnym na miejscu (dojazd rowerem około 10 minut).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Venlo

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 16,25 euro/h brutto na początek, po 3 miesiącach podwyżka do 18,25 euro/h brutto.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników do produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Twoje zadania będą obejmować pakowanie i etykietowanie produktów, obsługę urządzeń produkcyjnych oraz dbanie o najwyższe standardy jakości. Ważne jest również przestrzeganie zasad BHP i kontrola stanów magazynowych, aby zapewnić płynność produkcji.

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie i chęć pracy w branży kosmetycznej. Doświadczenie jest mile widziane, ale nie jest wymagane.
  • Zdolność do efektywnej pracy w zespole oraz dokładność w realizacji zadań.
  • Szybkie przyswajanie nowych procedur i adaptacja do zmieniających się warunków.
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie początkowe w wysokości 16,25 euro/h brutto z możliwością wzrostu do 18,25 euro/h brutto po 3 miesiącach.
  • Natychmiastowy start pracy.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (dojazd rowerem około 10 minut).
  • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem:

„produkcja kosmetyków Venlo 2024”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 509664fa460d9c06

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

error: Kopiowanie zabronione!