do uzgodnienia

Od zaraz dam sezonową pracę w Holandii 2020 przy zbiorach sałaty bez języka Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Długość umowy: czas określony
  • Opublikowany: 23 lutego 2019 00:54

Możliwość zatrudnienia od zaraz dla Polaków do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach sałaty. Oferta 2020 z Venray bez znajomości języka i zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Venray.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ścinanie świeżej sałaty na polach, które znajdują się w różnych miejscowościach w okolicy Venray, czyli: Meterik, Overloon, Amerika;
  • jest to praca w specjalnej i zadaszonej maszynie, która przemieszcza się razem z pracownikami.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • solidne wykonywanie powierzonych zadań;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy rolniczej;
  • brak jakichkolwiek przeciwwskazań do pracy terenie.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie oraz dojazd do pracy;
  • darmowy abonament do sieci Vodafone;
  • umowę na warunkach holenderskich, a do tego dodatki i świadczenia;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8%;
  • dostęp do paska wypłat, które są robione co tydzień;
  • ubezpieczenie;
  • strój ochronny do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.ottoworkforce.pl/praca/zbieranie-salaty-w-okolicy-venray/

ID ogłoszenia: 5545c659c251c57b

Linki sponsorowane