do uzgodnienia

Holandia praca w budownictwie dla pomocnika z językiem angielkim Eersel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eersel
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2016 01:27

Uczciwa oferta pracy w Holandii dla pracowników budowlanych z językiem angielskim. Zatrudnienie w Eersel dla Polaków przy wspieraniu zadań na budowie, dbaniu o narzędzia i wynoszeniu gruzu.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Miejsce zatrudnienia: Eersel, Holandia
Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • pomoc w pracach na budowie
  • wsparcie w przenoszeniu a także wynoszeniu gruzu
  • dbanie o narzędzia i samodzielne przygotowywanie materiałów
  • stawianie ścian, tynkowanie
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna i gotowość do wykonywania wycieńczającej pracy
  • zdyscyplinowanie
  • wydajność, pracowitość, zaangażowanie
  • certyfikat VCA
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy budowlanej jako malarz

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zamieszkanie zorganizowane w bardzo dobrych warunkach
  • świadczenia socjalne
  • bardzo dobre zarobki zgodnie z normami ABU CAO
  • zatrudnienie na uczciwych warunkach
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 43858487a496dc5e