10-12 tysięcy PLN brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na produkcji pojazdów bez języka 2017 Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 00:35

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii na produkcji pojazdów elektrycznych. Zatrudnienie 2017 w fabryce z Tilburga możliwe od zaraz dla osób bez języka przy diagnostyce samochodów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10 – 12 tys. zł brutto za miesiąc

Numer ref.: 2638/01/2017/CE

Opis stanowiska:

  • jest to praca na linii produkcyjnej pojazdów zasilanych elektrycznie
  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie testów układów hamulcowych, jezdnych oraz innych systemów funkcjonalnych za pomocą narzędzi i urządzeń diagnostycznych
  • do obowiązków będzie należało również mycie i polerowanie samochodów na końcowym etapie produkcji
    inne bieżące zadania

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • mile widziane wykształcenie mechanika lub elektryka samochodowego
  • preferowane są osoby z doświadczenie w zawodzie mechanika lub diagnostyka samochodów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres próbny na pół roku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w nowoczesnej, znanej na rynku fabryce aut elektrycznych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zapraszamy do aplikowania poprzez formularz znajdujący się na stronie:

ID ogłoszenia: 7505870d943855c7

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na produkcji pojazdów bez języka 2017 Tilburg”

  1. Jestem bardzo zainteresowany podjęciem pracy w waszej firmie. Posiadam umiejętności ukończyłem szkołę mechanik pojazdów zawodową oraz policealne . Posiadam prawo jazdy kat B oraz .