10,50

Sprzątanie biur i mieszkań oferta pracy w Holandii od zaraz na 3 tyg. Montfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień 2020
  • Długość umowy: ..
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2020 02:20

Na terenie Montfoort k. Utrechtu do podjęcia na 3 tygodnie ciekawa praca w Holandii przy sprzątaniu biur oraz mieszkań prywatnych. Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Niderlandy (Holandia) | Montfoort ( Utrecht ) | 10,50 EUR

Opis stanowiska: Praca polega na podstawowych czynnościach związanych z utrzymaniem czystości.

Czas trwania: 3 tygodnie

Miejsce zatrudnienia: Niderlandy (Holandia), Montfoort

Stawka: 10,50€

Wymagania: Mile widziany komunikatywny angielski. Motywacja do pracy

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
PL 0048 512 602 557
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 8695e8380466be93