9 euro za godz. brutto

Praca w Holandii na magazynie/operator wózka widłowego bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 26 września 2014 19:42

Zatrudnimy osoby bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Tilburg na magazynie przy zbieraniu zamówień i obsługiwaniu wózka widłowego przedniego. Wymagana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: 9 euro za godz. brutto

Zadania:
Praca na magazynie polegająca na zbieraniu zamówień i obsługiwaniu wózka widłowego. Zatrudniony będzie również prowadzić prace porządkowe.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– posiadanie doświadczenia magazynowego minimum pół roku
– umiejętność obsługi wózka widłowego przedniego
– elastyczność godzinowa
– dobre zdrowie, bez nałogów
– wysoka sprawność fizyczna
– umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– dodatki za pracę zmianową
– oferujemy miejsce noclegowe
– zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne
– dobre warunki pracownicze
– codzienny dojazd do pracy
– możliwość podniesienia kwalifikacji

Aplikacja:
Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o wysłanie CV w języku angielskim na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule proszę wpisać: operator wózka widłowego przedniego

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22kfib/

ID ogłoszenia: 140542591589eb24