13,00 € netto/h

Bez języka dam pracę w Holandii na budowie od zaraz dla malarzy Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2022 19:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na budowie. Zatrudnienie w Limburgii bez znajomości języka niderlandzkiego dla malarzy. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: malarz.

Lokalizacja: Limburgia.

Wynagrodzenie: 13,00 € netto/h.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla malarzy;
  • zadaniem będzie malowanie mieszkań oraz domów.

Wymagania:

  • przynajmniej dwa lata doświadczenia w pracach malarskich;
  • pełna samodzielność;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • atutem będzie komunikatywna znajomość niemieckiego lub angielskiego;
  • mile widziany własny dojazd albo prawo jazdy kat. B – przynajmniej jedna osoba na grupę.

Oferujemy:

  • holenderską umowę zlecenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • darmowe ubezpieczenie;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu oraz możliwość pracy w weekendy;
  • narzędzia do pracy zapewnione;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 605 405 111

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-dla-malarzy-holandia-CID4-IDOXdsD.html

ID ogłoszenia: 5006286b19858f2e