od 10,05 Eur na godz.

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach truskawek od zaraz Venlo, Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia, Venlo
  • Długość umowy: do czerwca 2020
  • Opublikowany: 16 marca 2020 00:14

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w rejonie Venlo przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Limburgia, Venlo.

Wynagrodzenie: od 10,05 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie pielęgnowanie oraz zbieranie truskawek wiszących;
  • praca zarówno w szklarni, jak i pod tunelami.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach owoców miękkich;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sumienne oraz zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • dostępność przez cały sezon, czyli od marca do czerwca 2020.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • stabilne oraz legalne zatrudnienie;
  • polską umowę o pracę, a do tego benefity, które jej przysługują, czyli wysokie wynagrodzenie netto, ciągłość ubezpieczenia oraz dodatki i zasiłki;
  • atrakcyjne bonusy dla pracowników;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

  • Asia: +48 500 591 417;
  • Paulina: +48 510 242 586;
  • Ewelina: +48 509 338 922.

Źródło: www.infopraca.pl/praca/zbior-truskawek/holandia-limburgia-venlo/14858243

ID ogłoszenia: 9835e59244b5e056