9,98 Eur brutto na godz.

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii pokojówki przy sprzątaniu hotelu od zaraz Noordwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Noordwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 marca 2019 19:50

Poszukiwane osoby do pracy w Holandii przy sprzątaniu hotelu. Zatrudnienie dla pokojówek bez znajomości języka możliwe od zaraz. Zakwaterowanie w Noordwijk zapewnione odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Noordwijk.

Wynagrodzenie: 9,98 Eur brutto na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie pokoi i korytarzy hotelowych, np. odkurzanie dywanów, ścieranie kurzu, opróżnianie koszy, mycie podłóg itp.

Wymagania:

  • nie jest wymagany język niderlandzki, ale konieczna jest znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (znajomość będzie sprawdzana);
  • pozytywne nastawienie;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane podchodzenie do swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • holenderską umowę;
  • ubezpieczenie;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie przez pracodawcę;
  • atrakcyjną stawkę godzinową;
  • wypłaty co tydzień.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta, proszone są o wysłanie swojego CV na adres: magdalena@holnadiajobs.pl, a w tytule należy podać HOTEL. Można też skontaktować się telefonicznie pod numerem: + 48 506 492 641 od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 – 16:00.

Konieczne jest również dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Holandia Jobs Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu, 26-600, ul. Żeromskiego 86 dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.
Holandiajobs jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru pod nr 10960

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/od-zaraz-holandia-praca-jako-pokojowka-przy-sprzataniu-hotelu-noordwijk/

ID ogłoszenia: 7645c89323641497