10,20 €/h

Bez znajomości języka od zaraz Holandia praca w Waalwijk na magazynie sklepu internetowego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2020 17:32

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na magazynie sklepu internetowego. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka w Waalwijk przy załadunku i rozładunku produktów.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 10,20 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie jako order picker;
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie różnego rodzaju produktów różnych marek, np. książki, buty oraz sprzęt elektroniczny;
  • do obowiązków będzie należało też załadowywanie i rozładowywanie towarów, a także przygotowywanie do wysłania gotowych już zamówień.

Wymagania:

  • bez znajomości j. holenderskiego, ale w j. angielskim w stopniu przynajmniej komunikatywnym;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • chęć pracy na zmiany oraz w weekendy – duża liczba godzin;
  • dostępność na dłuższy czas;
  • zaletą będzie prawo jazdy;
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które prywatnie mieszkają w okolicy Waalwijk.

Oferujemy:

  • bardzo dobry system bonusowy, czyli: 100 € bonusu rekomendacyjnego, a także 350 € bonusu dla osób, które mieszkają prywatnie;
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy dla osób, które mieszkają prywatnie (od 10 do 50 km wzwyż – 0,16 € za 1 km;
  • jeśli pracownik będzie pracował od 32 do 40 godzin, to jest możliwa praca dodatkowa wieczorami;
  • pomoc kadrowo-administracyjną w j. niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać pod adresem e-mail: [ogłoszenie nieaktualne]

ID ogłoszenia: 9005f240fbe8b784