9,49 euro/h brutto

Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie od zaraz Apeldoorn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Apeldoorn
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2017 04:40

Możliwość zatrudnienia na magazynie z Apeldorn od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Opcja pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień składanych przez klientów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Apeldoorn, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,49 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na zbieraniu zamówionych towarów z użyciem skanera ręcznego
  • zadaniem pracownika będzie sprawdzanie stanu zamówień, naklejanie etykiet oraz przygotowywanie paczek do wysłania

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach w firmie o mocnej pozycji na rynku
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • szansę na dłuższą współpracę
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
  • wsparcie polskich konsultantów
  • zestaw startowy zawierający pościel, kartę do telefonu oraz słownik
  • internetowe konto pracownika z możliwością wglądu oraz pobieraniem dokumentów

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 7245903e151b1874

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie od zaraz Apeldoorn”

  1. witam wraz z zamieszczonym ogloszeniem zglaszam kandydature na to stanowisko

Zostaw odpowiedź do Dariusz