9,51 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Holandii bez języka sortowanie odzieży 2017 od zaraz Numansdorp

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Numansdorp
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 14 września 2017 03:31

Zatrudnimy od zaraz w sortowni z Numansdorp osoby bez znajomości języka. Aktualna oferta fizycznej pracy w Holandii 2017 przy segregacji oraz sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Numansdorp, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,51 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sortowanie ubrań używanych przy taśmie

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy produkcyjnej lub manualnej
  • dyspozycyjność na dłuższy okres od zaraz
  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • pracowitość i sumienność
  • chęć i motywacja do pracy
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • dojazdy do pracy
  • pracę na stabilnych warunkach
  • zapewnione na miejscu zamieszkanie
  • wsparcie rezydenta posługującego się językiem polskim
  • zatrudnienie w Holandii od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

biuroradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-uzywanej-praca-stala-id820053.html

ID ogłoszenia: 69259b9b9c54a3d4