11,97 - 17,50 brutto/h

Dam fizyczną pracę w Holandii przy wykładaniu towaru bez języka od zaraz sklep z Amsterdamu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Opublikowany: 21 października 2019 17:04

Sklep z Amsterdamu szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie przy wykładaniu towarów z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie:

  • stawka godzinowa dzienna 11,97 Eur brutto (z dodatkiem 8%);
  • stawka godzinowa nocna 17,50 Eur brutto (z dodatkiem 8%).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • układanie towaru na półkach w sklepie;
  • dbanie o ekspozycję oraz naklejanie etykiet na towary;
  • aktualizowanie cen produktów;
  • sprawdzanie dat przydatności do spożycia;
  • dbanie o porządek w alejkach sklepu;
  • segregowanie pustych kartonów.

Wymagania:

  • nie jest potrzebny j. holenderski, ale wymagany komunikatywny j. angielski;
  • szybkie tempo pracy;
  • zaleta będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderską umowę tymczasową;
  • pracę na nocnych zmianach;
  • stałe godziny pracy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • +100% dodatku za pracę w niedzielę;
  • zakwaterowanie w Amsterdamie i okolicach w pokojach dwuosobowych;
  • dojazd do pracy autem służbowym;
  • możliwość awansowania;
  • ubezpieczenie OC, nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie rzeczy osobistych.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-wykladania-towaru-w-supermarkecie-amsterdam,oferta,7082119

ID ogłoszenia: 375d95ee1b5c6a5

Linki sponsorowane