do ustalenia

Dam pracę w Holandii dla Polaków bez języka przy pakowaniu spożywczym Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 02:11

Poszukujemy od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii. Zatrudnienie w mieście Breda bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Breda
Wynagrodzenie: do ustalenia
Nr ref.: PAK/11/2014

Zadania:
Praca polega na pakowaniu produktów przeważnie spożywczych w kartony i opakowania. Zatrudniony będzie również przepakowywać towary.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– kandydaci bez nałogów
– szybkość wykonywania zadań
– dokładność, staranność
– wyjazd od zaraz
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– miejsce zamieszkania
– pomoc przy wyrobieniu numeru SOFI oraz konta bankowego
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: kristof@allinpersoneel.nl w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-233mn6/

ID ogłoszenia: 911546d037acc099

5 komentarzy na “Dam pracę w Holandii dla Polaków bez języka przy pakowaniu spożywczym Breda”

  1. Dzien dobry.Jestem zainteresowany oferta pracy od zaraz.Tel.+48 781 432 556

  2. Czy oferty pracy będą aktualnie w styczniu dla 2 osób najbardziej nam by zależało

  3. Witam. Wraz ze swoim partnerem poszukujemy pracy za granica. Jestesmy zainteresowani Państwa oferta pracy posiadamy doswiadczenie oraz gotowosc wyjazdy do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt 667049289 Pozdrawiam serdecznie

  4. Beata 11 na 2 lutego 2015 @ 22:49

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowana pracą od zaraz. Jestem osobą dyspozycyjną, pracowitą i dokładną. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem tel 514 308 383. Pozdrawiam.

  5. dejmien12 na 3 lutego 2015 @ 17:16

    Witam szukam pracy sezonowej od zaraz mój numer kontaktowy 790 318 042 pilnie szukam pracy i wyjade od zaraz prosze o kontakt 🙂