0

Dam pracę w Holandii jako spawacz MIG/MAG w Roermond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roermond
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 10.07.2018
  • Długość umowy: min. 13 tygodni
  • Opublikowany: 11 lipca 2018 00:04

Agencja i-Work dla klienta z Roermond poszukuje obecnie doświadczonych spawaczy MIG-MAG do podjęcia pracy w Holandii przy spawaniu wydechów do ciężarówek.

i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wszystkie nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia ( KRAZ )

Spawacz Mig Mag
Opis stanowiska pracy
produkcj wydechów do ciężarówek
spawanie metodą Mig Mag
wycianie blachy na maszynach
Wymagania stawiane kandydatom
doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
osoby z uprawnieniami będą brani jako pierwsi pod uwagę
język angielski, niemiecki lub holenderski w stopniu komunikatywnym
prawo jazdy kat. B – mile widziane
dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany
Nasza oferta
legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
ubezpieczenie zdrowotne
atrakcyjne wynagrodzenie
stabilne zatrudnienie
dodatek wakacyjny i urlopowy
wynagrodzenie co tydzień na koncie pracownika
Osoby zainteresowane proszone o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@i-work.pl lub biuro@i-work.pl.

ID ogłoszenia: 7745b4475c4a403c