13-16,25

Dam pracę w Holandii na budowie – monter okien i drzwi aluminiowych w Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven, Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Możliwość długiej współpracy
  • Opublikowany: 10 listopada 2017 04:44

Agencja rekrutacyjna poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Holandii na budowie przy montażu drzwi oraz okien aluminiowych w firmie z Eindhoven.

Agencja pracy Daily Talents NL B.V dla jednego z naszych klientów na terenie Holandii,poszukuje wykwalifikowanej kadry pracowników technicznych w różnych branżach. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko MONTER OKIEN, DRZWI I FASAD ALUMINIOWYCH w okolicy Eindhoven i Amsterdamu.

Zakres obowiązków:

-Osadzanie nowych okien, drzwi i fasad aluminiowych w systemach Smarts, Schuco, Seniors (Możliwe wdrożenie nowych innowacyjnych systemów) w domach i lokalach użytkowych,
-Wymiana starych okien, drzwi i fasad przy użyciu elektronarzędzi.
-Dokonywanie pomiarów, niezbędnych zmian i poprawek w celu prawidłowego montażu.
-Wymiana okien ( pojedynczo , podwójnie i potrójnie oszklonych)
-Wymiana szyb w oknach i drzwiach
-Montaż, konserwacja ganków
-Wymiana paneli elewacyjnych i UPVC, uszczelek
-Drobne prace stolarskie i tynkarskie( naprawa, obróbka)
-Dbałość o porządek po zakończonej pracy

Wymagania:

-Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim bądź średniozaawansowanym
-Udokumentowanego doświadczenia na w.w stonowisku (min.5 lat)
-Zaangażowania i motywacji do pracy

Zapewniamy:

-Przyjazną atmoserę, zgrany zespół;
-Konkurencyjne wynagrodzenie,wypłacane tygodniowo;
€13/h przez pierwsze 4 tyg.( okres próbny), możliwość nadgodzin: €16,25/h, Soboty:€ 19,50/h , Niedziele lub święta €26/h;
-Zakwaterowanie, transport do pracy;
-Legalną umowę opartą na holenderskich warunkach;
-Możliwość dłuższej współpracy;
-Organizujemy szkolenia VCA ( płatne €200);
-Praca w okolicach Eindhoven i Amsterdamu

Wszystkie osoby zainteresowane oferta prosimy o przesylanie swojego CV w j. polskim, angielskim na adres: zuza@dailytalents.nl

ID ogłoszenia: 375a045c194b871