do ustalenia

Dam pracę w Holandii na produkcji sałatek bez znajomości języka Hoorn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoorn
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 9 października 2014 02:39

Producent sałatek da pracę w Holandii osobom bez znajomości języka holenderskiego. Oferta z Hoorn na linii produkcyjnej przy pakowaniu warzyw i owoców. Umowa podpisana będzie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Hoorn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca przy produkcji
– krojenie i mycie warzyw oraz owoców
– mieszanie produktów według ustalonej ilości
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– kodowanie paczek
– przygotowywanie do dalszej wysyłki
– zbieranie zamówień

Wymagania:
– angielski w stopniu pozwalającym na komunikację
– gotowość do pracy zmianowej
– chęć podjęcia pracy na 6 miesięcy
– osoby niekarane z zaświadczeniem do wglądu
– posiadanie referencji z poprzednich stanowisk o podobnym profilu zatrudnia
– dobre zdrowie
– odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:
– pracownikom zapewniamy wszystkie niezbędne szkolenia
– pomoc w razie pytań
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zdudnienie od zaraz na 6 miesięcy
– pracę bez doświadczenia i znajomości języka urzędowego

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem mailowym. Proszę wysłać CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: info@hobij.pl w tytule proszę wpisać: SAŁATKI

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-praca-od-zaraz-ok-hoorn-id248092.html

ID ogłoszenia: 2555435afaa023a0

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii na produkcji sałatek bez znajomości języka Hoorn”

  1. Jestem zainteresowana państwa Oferta o pracy przy produkcji sałatek.

  2. jeste zainteresowana oferta pracy