do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji żywności bez języka Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2016 00:46

Fabryka położona w Zwaagdijk posiada wakaty na produkcji żywności, bez znajomości języka. Holandia praca od zaraz z zakwaterowaniem oraz dobrymi zarobkami. Oferujemy legalną umowę i profesjonalne szkolenie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Zwaagdijk, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • mycie, sortowanie oraz krojenie składników;
  • pakowanie wyrobów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • zatrudnienie jest zorganizowane w systemie zmianowym.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 3 miesiące;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności będzie mile widziane;
  • plusem będą referencje;
  • język angielski na poziomie A2/B1;
  • odpowiedzialność;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • gotowość do ścisłych przepisów obowiązujących w zakładzie pracy.

Oferujemy:

  • transport do pracy;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc w formalnościach;
  • zakwaterowanie płatne;
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę na zmiany;
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

opole@hobij.pl

W temacie e-maila prosimy wpisać: PRODUKCJA.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-produkcji-zywnosc-noord-holland-od-zaraz-id380739.html

ID ogłoszenia: 67957b3821e631bf

4 komentarze na “Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji żywności bez języka Zwaagdijk”

  1. pracuje w biedrace ale mam kredyt i musze wyjechac .niemam na jedzenie . prosze o pomoc.

  2. pracuje w biedrace ale mam kredyt .chce wyjechac.

  3. Witam Państwa.
    Chciałem zgłosić swoją kandydaturę na dane stanowisko pracy.
    Z poważaniem
    Artur Wedler

  4. ‭‭+44 7884 596950‬‬ Bardzo chętnie podejmiemy to prace z partnerki