9,34 euro brutto za godzinę

Dam sezonową pracę w Holandii przy wycince wierzby bez znajomości języka Tiel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tiel
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 2 stycznia 2017 03:14

Ogłoszenie zatrudnienia przy wycince wierzby w Tiel. Oferta fizycznej pracy w Holandii skierowana do osób bez znajomości języka holenderskiego z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Ingel, okolice Tiel, Holandia

Termin rozpoczęcia umowy: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,34 euro za godzinę pracy brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie praca fizyczna przy ścinaniu drzew, głównie wierzby

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym do podjęcia pracy jest posiadanie uprawnień do prowadzenia pojazdów kat.B
  • chęć i motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz
  • brak przeciwwskazań do ciężkiej fizycznej pracy
  • dobra kondycja i siła fizyczna

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania na miejscu zapewnione przez pracodawcę
  • zatrudnienie od zaraz w Holandii
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • pracę bez znajomości języka holenderskiego
  • atrakcyjną stawkę godzinową

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres:

dorota@uitzendgroepwerk.nl z dopiskiem „wycinka wierzby”.

Źródło: http://www.praca4u.net/werkbv-panowie-wycinka-wierzby-id428617.html

ID ogłoszenia: 5865866ea937ddc2