do ustalenia

Dam sezonową pracę w Holandii zbiory malin bez znajomości języka Bavel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bavel
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 17 marca 2017 01:51

Dostępna od zaraz sezonowa praca w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia w szklarni z Bavel przy sadzonkach oraz zbiorach malin.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Bavel, Holandia

Termin rozpoczęcia: sezon 2017

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest praca sezonowa przy zbiorach i pakowaniu malin
  • zadaniem pracownika będzie także sortowanie oraz pielęgnacja sadzonek
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała prace ogrodnicze na polu oraz w szklarni

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie z perspektywą rozwoju zawodowego
  • pomoc polskich koordynatorów
  • atrakcyjne zarobki z możliwością podwyżki
  • zapewnione na miejscu zamieszkania, ubezpieczenie oraz komunikacja miejska
  • szansę na stałe zatrudnienie
  • miłą atmosferę w zespole

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza na stronie:

www.tnsgroup.pl

Źródło: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/251570/0

ID ogłoszenia: 19458cab3554dba7

2 komentarze na “Dam sezonową pracę w Holandii zbiory malin bez znajomości języka Bavel”

  1. Witam jestem zainteresowany nr tei 576190965