do uzgodnienia

Fizyczna praca w Holandii dla par wykładanie towaru na półki bez języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2014 02:22

Supermarket z Hagi poszukuje Polaków do wykładania towaru na półki sklepowe. Praca w Holandii od zaraz dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Oferta skierowana dla par, u jednej osoby na parę wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Haga

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w sklepie wielkopowierzchniowym przy wykładaniu towaru na półki sklepowe.
  • Pracownik będzie miał za zadanie przygotować sobie odpowiedni towar na magazynie i za pomocą wózka widłowego przetransportować na sklep.
  • Do zadań należeć będzie kontrola jakości produktów, dbanie o porządek w swoim dziale.

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych- szczególnie jeżeli chodzi o kręgosłup
  • posiadanie licencji na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość pracy na zmianie nocnej
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego wymagana jest u jednej osoby na parę

Oferta:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • oferta skierowana jest dla par
  • zakwaterowanie wspólne w 3 pokojowym mieszkaniu wraz z 2ma innymi parami również pracującymi
  • wsparcie przy organizacji dokumentów
  • dobra płaca plus dodatki za nadgodziny

Aplikacja:
Zgłoszenie wspólne prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 12353daa40772b32

3 komentarze na “Fizyczna praca w Holandii dla par wykładanie towaru na półki bez języka holenderskiego”

  1. Para poszukuje pracy od zaraz na 29 kwietnia 2015 @ 12:51

    Witam wraz z dziewczyna poszukujemy pracy zainteresowało nas to ogłoszenie możemy wyjechać od zaraz tel 721614427

  2. PaulinaDamian na 26 maja 2015 @ 21:58

    Witamy, jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem.
    email: paulinalegowik1@gmail.com
    tel: +48 794945047

  3. Witam. Jestem zainteresowana praca,obecnie jestem w Haga. Pracowalam przed wyjazdem w sklepie market,doswiadczenie mam,planogramy tez znam. Ciezko z jezykiem. 607-453-931