€9,94

Fizyczna praca w Holandii od zaraz jako magazynier w DPD, Best 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Best
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 17/09/2018
  • Długość umowy: 1 rok
  • Opublikowany: 18 września 2018 03:39

Od zaraz poszukiwani magazynierzy do legalnej, fizycznej pracy w Holandii na magazynie DPD w Best przy rozładunku, załadunku kontenerów z paczkami kurierskimi.

Pracownik Magazynowy – DPD
miejsce: Best

Obowiązki
– rozładunek paczek
– załadunek paczek
– skanowanie paczek
– rozdzielanie paczek

Wymagania
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– dobra konycja fizyczna
– gotowość do pracy w systemie zmianowym
– mile widziane prawo jazdy

Oferujemy
– wynagrodzenie podstawowe €9,94 brutto
– dla osób poniżej 22 roku życia – €9,40 brutto
– stabilną pracę w systemie zmianowym
– dodatki zmianowe od 30% do 45%
– opiekę polskiego koordynatora
– bardzo dobre warunki zakwaterowania

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt pod numerem: 506-670-880 w godz. 9:00-16:00

ID ogłoszenia: 6125b9a28333c896